9 Eylül 2014 Salı

L'OREAL LUMİ MAGİQUE BAZ :

  Loreal ürünlerine bağımlı biri olarak çıktığı ilk gün en yakın arkadaşımla alıp kullandığım bir ürün. Bakalım kullanmaya değecek bir ürün mü?
1- Ürünün üzerinde aydınlatıcı baz olduğu yazıyor. Zaten Lumi serisinde ki bütün ürünler glowy/parlak/canlı bir görünüm verdiklerini vaad ediyorlar.
2- Ürünün kabını çok beğendim. Beyaz, ince ve şık bir kaba sahip, pompalı bir ürün.
3- Ürünü sıktığınızda beyaz ışıltılı sıvımsı bir yapı geliyor elinize, ama yüzünüze düzgün bir şekilde yaydığınızda beyazlıktan eser kalmıyor.
4- Makyaj bazlarındaki silikon yapı maalesef yok. Cildinizi makyaja hazırlamıyor.
5- Maalesef makyajınızın uzun süre dayanması konusunda başarısız.
6- Makyajdan önce yüzünüze sürdüğünüzde fondoteninizin rengini canlandırır. Not: Lumi fondöten kullanıyorsanız zaten parlak bir görünümü var bu ürünü onunla kullanmak yersiz.
7- Aydınlık bir cilt isteyenler için ideal bir ürün.
8- Ürün kolay emiliyor. Pütürlü bir yapı bırakmıyor.
9- Pudra severler için ideal bir ürün olduğunu düşünüyorum. Pudranın ciltte daha iyi tutunmasına yardımcı oluyor.
10- Yağlı ciltler kullanırken dikkat etmeli çok cimri davranmalı bence kullanmamalı, karma ciltler T bölgesine sürmemeli daha fazla parlama yapar.Kuru ve Normal ciltler için ideal aydınlık bir görünüm veriyor.
12- Highlighter olarak fondöteninin üstüne sürdüm ama sonuç başarısız çok aydınlık ve beyaz bir görünüm makyajın altına sürmelisiniz 
13- Ürünü kullanmadan önce nemlendirici sürmelisiniz. Nemlendirici özelliği yok.fotoğrafta da görüldüğü gibi sıvı yapıda


Kısaca iş görür bi ürün sevdim. Makyaj bazı olarak başarısız fakat cilde canlılık ve parlaklık vermek adına başarılı bir ürün.aydınlık ve parlak bir görünüm bırakıyor
Güzel ve Bakımlı günler diliyorum...
Yorum Gönder