12 Temmuz 2016 Salı

BEN GÜÇLÜYÜM!!! GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA SERAPWOMAN 😂

Ben çok güçlüyüm; çünkü gidenin arkasından el sallamayı öğrendim. Ağlamanın beni küçük düşürmediğini, acıların yaşanarak üstesinden gelindiğini öğrendim. HAYATTA KİMSENİN BENDEN DAHA DEĞERLİ OLMADIĞINI, düştüğünde seni kimsenin kaldırmadığını, İNSANLARIN BİR KISMININ İYİ GÜNLERİNİ KALANININ DA KÖTÜ GÜNLERİNİ FIRSAT BİLDİĞİNİ ANLADIM!

Ailenin insan hayatındaki önemini, yalnızlığın baki olduğunu ve onu sevmem gerektiğini gördüm. Karanlıktan korkmuyorum artık yalnızlıktan korkmadığım gibi... Geceleri tek başıma kaldığımda koridorun ışığı korumaya yetiyor beni. Çünkü zombiler beni yemese bile bir gün ölmekten kaçamayacağımı öğrendim. YATAĞIMIN ALTINDA YAŞADIĞINA İNANDIĞIM CANAVARDANSA İNSANLARIN ÇOK DAHA TEHLİKELİ OLDUKLARINI ANLADIM!!!Kimsenin ben olmadığını, iyi niyetin bir halta yaramadığını, herkesin hep daha fazlasını beklediğini gördüm. Kötü niyetli insanlara alıştım. Kendi çıkarları için başkalarını harcayan insanlarla atıştım. SÜTTEN AĞZI YANANLARIN BENİ ÜFLEYEREK KARŞILAMASINA ALIŞTIM...

Ben güçlüyüm çünkü ayaklarım hep yere basılı değil. Korkmuyorum uçmaktan. Geri düşmekten de çekinmiyorum. Biliyorum yara alacağım yerleri, acısa da üfleyince geçmeyeceğini ama elbet bir gün biteceğini. Ben güçlüyüm çünkü düştüğümde ağlarken bir yandan kendime gülmeyi de öğrendim.

Ben güçlüyüm çünkü SERAP olmayı, her koşulda ben olmayı, dışımda kırmızı ruj süren bir kadın olmasına rağmen içimdeki çocuğa sahip çıkmayı, hayallerimin peşinden koşmayı ve daha bir çok şeyi öğrendim.
Yani diyorum ki sevgili hayat; ben çokça sınandım, artık mutlu olabilir miyim?

Yorum Gönder