16 Eylül 2015 Çarşamba

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Sarı Saçlar İçin Renk Açıcı Sprey:Çok uzun süredir kullandığım saç bakım ürünleri ve saç rengim ile ilgili sorulara yanıt olarak bu yazıyı hazırlamak istiyordum. Bugün fırsat bulabildim. 

Saçınızı açmak istiyor ama boyada kullanmak istemiyorsanız bu spreye bir el atın derim ben severek kullandım yaz tatilimde. Deniz ve bu spreyin etkisiyle saçlarım tatlış bir sarı oluverdi. 

Ürünün saç kremi ve şampuanını severek kullanıyorum 2 yıldır. Hatta maskesinide edindim ve sonuç gerçekten daha güzel oldu. Ben tatile gitmeden watsonstan aldım ürünü ilk aldığımda bir hafta boyunca saçımı her yıkayışımdan sonra saçım ıslakken tüm saçıma uyguladım (saç dibinde yanma yapmıyor) ve sıcak fön ile kuruttum. İlk uygulamadan itibaren saçınızda açılma hissediyorsunuz . Ben deniz ve güneşinde etkisiyle saçlarımda hızlı bir açılma hissettim hemde 4 günde! Şu an kullanımı bıraktım çünkü platin bile olmam mümkündü, ama ben tatlı bir sarıda kalmak istedim. Ama şimdi saç diplerime uyguluyorum. Malum saçımı kendim boyuyorum ve ilk boyamada uçlarla aynı sarıyı elde etmem mümkün olmuyor bu nedenle haftada 1 kere bu spreyi saç diplerime uyguluyorum =) UYGULAMA VE ETKİLERİ : 

Duştan sonra temizlenmiş mis gibi saçlarıma spreyi sıkıp fön makinası ile kurutuyorum ardından düzleştirici ile düzleştirirseniz  daha hızlı bir açılma oluyor ısı ile aktifleşenlerden çünkü =) Tabiki bir miktar yıpranma ve sertleşme oluyor ama boya sonrası elde ettiğiniz gibi kazulet saçlarınız olmuyor! Ayrıca saçlarda gölgeli bir etki bırakıyor daha parlak ve ışıl ışıl elde edebiliyorsunuz =)

Fotoğraf tatilin ilk günü kullanım sonucum soldaki uzun fotoğraf sonuç yani, Sağdaki minnak fotoğafta turunculuk ve koyuluk görebilirsiniz ama bu sprey sayesinde geçtiğini söyleyebilirim.

Benim deneyimlerim bu kadar evde yıpratmadan saç açmak için ideal bir ürün =) 10 kez saça sıkma sonucunda yani en az 10 günlük uygulama sonucunda en az 2 ton açılmış saçlar elde ediyorsunuz.

Watsons larda 28 tl ya da 23 tl olması lazım.

Güzel ve bakımlı günler kızlarcım...

DİPNOT : Bu arada tatilde makyajsız gezenlerdenim , fotoğraflardada fark edersiniz. Tüm gün sadece dudak koruyucu ve güneş kremi sürerim. Bi akşamları gezmelerde renkli nemlendirici azıcık maskara ve ruj sürerim. ne bilim tatil demek makyaja da tatil demek benim için =)

Güzel ve bakımlı günler kızlarcım...

Hiç yorum yok: